+420 732 744 679 akompas@akompas.cz

O půjčkách

AKompas Brno bezhotovostní rychlá nebankovní půjčka úvěr bez poplatku, bez zástavy i se záznamem v registru a i 5 let po insolvenci pro zaměstnance, důchodce, podnikatele – OSVČ – živnostníky, s.r.o.

Neplaťte žádné skryté poplatky! AKompas Brno nabízí bezhotovostní rychlou nebankovní půjčku – úvěr zcela bez skrytých poplatků, bez zástavy i se záznamem v registru pro zaměstnance, důchodce, podnikatele ( levná půjčka – úvěr i pro OSVČ – živnostníky , s.r.o. , a.s., až 300 000 Kč až na 5 roků bez zástavy, bez ručitele, bez manželky – manžela). Nabízíme také půjčku a úvěr převodem na účet i po insolvenci – 5 let po skončení insolvence, tj. půjčky a úvěry pro klienty s řádně ukončenou insolvencí. Námi nabízená zaměstnanecká, seniorská i podnikatelská živnostenská půjčka a úvěr Vám bude vyplacena do 24 hodin převodem na účet. Podmínkou pro půjčku je trvalý pobyt v České republice.

U nás se nesetkáte se žádnými skrytými poplatky! Bližší informace o úvěru se dozvíte ihned při tel. s naším úvěrovým poradcem nebo návštěvě AKompasu.

Půjčka, kterou nabízíme, je bez ručitele i bez jakékoliv zástavy.

U zaměstnaneckých úvěrů nabízíme možnost pojištění úvěrů pro případ neschopnosti splácet z důvodu např. pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, invalidního důchodu 3. stupně z důvodu úrazu nebo smrti z důvodu úrazu.

Kancelář máme jen v Brně – půjčku je možné vyřídit on-line nebo při osobní návštěvě naší kanceláře v pracovní době pondělí – pátek: 8:00- 21:00 hod. vždy po předchozí telefonické dohodě. Veškeré informace o půjčce poskytujeme pouze telefonicky nebo při osobní návštěvě AKompasu.

 

?

Pro bližší informace a domluvení schůzky volejte mobilní telefon: 732 744679 nebo pevnou linku: 541 236975

pondělí- pátek: 8:00- 21:00 hod.

Doporučení: Neplaťte za volání! Zašlete Váš tel. kontakt na email: akompas@akompas.cz nebo v SMS na tel: 732744679 a náš úvěrový poradce Vás bude ihned kontaktovat.

Naše adresa: AKompas s.r.o., IČO: 29367191, Štefánikova 51
(vchod ul. Šumavská), 60200 Brno

Když pojedete ze zastávky Hlavní nádraží tramvají č. 1 směr Řečkovice, vystoupíte na 6. zastávce (zastávka Šumavská). Vrátíte se cca 50 metrů po pravé straně zpět ve směru k Hlavnímu nádraží. Štefánikova 51 je rohový dům – vchod k nám je z ulice Šumavská (viz. fotka vstupu níže).

A

Pro vyřízení půjčky budete potřebovat (při osobní návštěvě naší kanceláře doneste jen originály, potřebné kopie si uděláme sami, vše potřebné z internetového bankovnictví můžete stáhnout doma, u nás v kanceláři a zaslat nám na email: akompas@akompas.cz nebo požádat o vydání potvrzení Vaši banku na infolince Vaší banky nebo na pobočce ):

1) občanský průkaz nebo doklad o trvalém pobytu v České republice. Trvalý pobyt v České republice je podmínkou pro poskytnutí půjčky.

2) více jak 12 měsíců starý výpis bankovního účtu. Pokud máte bankovní účet méně než 12 měsíců, doneste potvrzení o vedení účtu z banky. Pokud účet nemáte, založte si účet v jakékoliv bance a nám donesete smlouvu o založení účtu. Doporučení: Nový účet si založte ve Fio bance (www.fio.cz). Mají založení i vedení účtu zcela zdarma a mají pokladny! Vyplacený úvěr si tak můžete ihned vybrat na pokladně a nemusíte čekat na platební kartu jako např. u mBank. Při založení účtu musíte na účet vložit pouze 100 Kč.

3) Pokud jste důchodce, tak v případě že:

a) důchod dostáváte na účet, doneste aktuální důchodový výměr a vyfiltrujte na počítači (ne v mobilu) poslední 2 došlé důchody v
internetovém bankovnictví, uložte je v PDF a zašlete nám je na email (netiskněte). Tento doklad je možné nahradit potvrzením vydaným bankou o došlých posledních 2 platbách důchodu- banka potvrzení pošle na email při zavolání na infolinku banky nebo při návštěvě pobočky.

b)důchod dostáváte hotově, doneste aktuální důchodový výměr a poslední 2 složenky o převzetí důchodu. Složenky je možné nahradit potvrzením o vyplaceném důchodu v posledních 2 měsících, který Vám vydají v úředních hodinách na Správě sociálního zabezpečení.

4) Pokud jste zaměstnanec, tak v případě že:

a)mzdu dostáváte na účet, vyfiltrujte na počítači (ne v mobilu) poslední 4 platby mzdy od zaměstnavatele, uložte je v PDF a zašlete nám je na email (netiskněte). Tento doklad je možné nahradit potvrzením vydaným bankou o došlých posledních 4 platbách mzdy-
banka potvrzení pošle na email při zavolání na infolinku Vaší banky nebo při návštěvě pobočky.

b)mzdu dostáváte hotově, doneste potvrzení od zaměstnavatele mladší než 30 dnů o výši přijmu za poslední 3 měsíce (formulář pro zaměstnavatele dostanete zdarma v jakékoliv bance nebo od nás emailem) a 2 poslední výplatnice.

5) Pokud jste podnikatel, tak doložíte daňové přiznání nejlépe za poslední dva roky nebo alespoň za 1 rok orazítkované Finančním úřadem nebo ověřený opis daňového přiznání. Ověřený opis vystavuje Finanční úřad zdarma a dle dohody i na počkání. Při podání daňového přiznání datovou schránkou potřebujeme potvrzení o podání datovou schránkou a potvrzení o zaplacení nebo vrácení daně pokud ji dle daňového přiznání máte platit nebo Vám byla vrácena. U paušální daně je třeba potvrzení o vstupu do režimu paušální daně a z internetového bankovnictví v PDF potvrzení o úhradě poslední měsíční platby paušální daně. Tento doklad je možné nahradit potvrzením vydaným bankou o úhradě poslední měsíční platby paušální daně- banka potvrzení pošle na email při zavolání na infolinku banky nebo při návštěvě pobočky.

Půjčku a úvěr nabízíme pro zaměstnance, starobní i invalidní důchodce, rentiéry, podnikatele – fyzické i právnické osoby (půjčka a úvěr pro OSVČ – tj. např. pro živnostníky, samostatné zemědělce, samostatně výdělečné umělce, soudní znalce, dále pro společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) a akciové společnosti ( a.s.)).