+420 732 744 679 akompas@akompas.cz

AKompas Brno

nebankovní půjčky a úvěry i online pro celou ČR, parcelshop, Western Union

AKompas Brno půjčky – péče o klienta v průběhu splácení a další informace

A

U všech půjček, které nabízíme platí že:

1) 1. platba = splátka je vždy až měsíc následující po vyplacení půjčky, tj. např. 10.1. dostanete vyplacený úvěr a teprve 15.2. platíte první splátku. Platíte vždy měsíční splátky.

2) Splátky půjček můžete hradit inkasem, trvalým příkazem nebo hotově vkladem v bance.

3) Po celou dobu splácení zajišťujeme zcela zdarma správu Vaší půjčky – např. vyřízení přerušení splácení u pojištěných úvěrů, předčasné splacení půjčky, navyšování půjčky formou nové půjčky, atd.

4) Při vyřizování půjčky nepotřebujete u nás kopie dokladů a dokumentů – veškeré potřebné kopie Vám uděláme zdarma z Vámi přinesených originálů.

5) Výše roční procentní sazby nákladů (RPSN) Vaší půjčky je u nás stanovena vždy individuálně po posouzení Vaší schopnosti splácet úvěr. Díky tomu můžeme nabídnout úvěr i rizikovým klientům se záznamem v registru. Podmínkou je, že nemáte nedoplacenou exekuci v okamžiku, kdy u nás o úvěr žádáte. U insolvence je podmínkou být alespoň 5 let po doplacené insolvenci.

Bez zástavy nemovitostí nabízíme půjčky
od 10 000Kč do 300 000 Kč od 12 do 48 měsíců.

A

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru bezúčelového

1) Celková výše spotřebitelského úvěru: 70000 Kč.

2) Základní doba trvání spotřebitelského úvěru: 48 měsíců.

3) Celková výše měsíční splátky (zahrnující splátku jistiny a úroku): 2299 Kč.

4) Základní celková částka, kterou je třeba zaplatit: 110352 Kč.

5) Spotřebitelský úvěr není poskytován ve formě odložené platby za zboží nebo službu ani není vázaný na dodání určitého zboží nebo poskytnutí určité služby.

6) Úvěr se splácí konstantními splátkami jejichž výše se po dobu splácení nemění.

7) Výpůjční úroková sazba úvěru činí 24,44 % p.a. Výpůjční úroková sazba úvěru je sjednána jako pevná pro celou dobu splácení úvěru. Po posouzení Vaší schopnosti splácet úvěr může dojít k ponížení výše uvedené základní celkové výše úvěru a tím může dojít zároveň i ke změně dalších parametrů úvěru včetně zvýšení výpůjční úrokové sazby.

8) Roční procentní sazba nákladů (RPSN): od 27,37 %. Po posouzení Vaší schopnosti splácet úvěr může dojít k ponížení výše uvedené základní celkové výše úvěru a tím může dojít zároveň i ke změně dalších parametrů úvěru včetně zvýšení RPSN.

9) Pro získání úvěru není nezbytné uzavřít pojištění úvěru nebo smlouvu o jiné doplňkové službě.

10) Věřitel nepožaduje úhradu žádných dalších souvisejících nákladů a proto ani ve smlouvě o úvěru nejsou sjednány žádné další náklady. Např. se nevyžaduje vedení účtu zaznamenávající platební transakce a ani nejsou žádné náklady na používání zvláštního platebního prostředku např. kreditní karty, atd.

11) Doba trvání spotřebitelského úvěru je od 12 až do 48 měsíců. RPSN činí od 27,37 % do 89,8 %. Splátky neobsahují žádné poplatky za doplňkové služby.

AKompas s.r.o. je přímým poskytovatelem podnikatelských nebankovních půjček (půjčky poskytujeme z vlastních zdrojů) a také podnikatelské půjčky zprostředkováváme od více věřitelů. U úvěrů pro zaměstnance a důchodce (tj. úvěrů, které se řídí Zákonem o spotřebitelském úvěru č.257/2016 Sb.) je AKompas s.r.o. vázaným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů registrovaným u České národní banky, tj. zprostředkováváme spotřebitelské úvěry od jednoho věřitele.