AKompas Brno: PPL ParcelShop - PPL Parcel Shop, DHL ServicePoint, UPS Access Point, DPD Pickup, WeDo Uloženka - pobočka dopravních společností pro výdej a příjem i velkých balíků a pobočka Western Union - nebankovní převody peněz do celého světa do 5 minutPříjem i velkých zásilek! AKompas Brno je PPL ParcelShop - PPL Parcel Shop (https://www.ppl.cz),
DHL ServicePoint (https://www.dhlservicepoint.cz),
UPS Access Point (https://www.ups.com/dropoff/),
WeDo Uloženka (www.wedo.cz),
DPD Pickup (https://dpd.cz) - pobočka 5 dopravních společností pro výdej a příjem i velkých balíků - vyzvedávání zásilek a posílání balíků včetně služby PPL Parcel CZ Return (https://www.ppl.cz/vratit-zbozi).

Služba PPL Parcel CZ Return umožňuje vracení zásilek dle podmínek PPL - https://www.ppl.cz/main.aspx?cls=art&art_id=1714 .

Na naší pobočce je možný výdej a příjem zásilek i velkých rozměrů dle podmínek jednotlivých dopravních společností.

Zásilky na dobírku všech společností je možné platit platební kartou i v hotovosti. Podání zásilek u společnosti DHL je možné platit pouze v hotovosti.

AKompas je také pobočkou Western Union (http://www.intercash.cz/pobocky.asp?IDKraj=11). Nabízíme i nebankovní mezinárodní i vnitrostátní okamžité (do 5 minut) převody peněz prostřednictvím WESTERN UNION pondělí - pátek do téměř všech států formou hotovostních vkladů a výběrů. Z AKompasu Brno můžete odesílat koruny (Kč) nebo do některých zemích i americké dolary (USD). Příjemci v cílové zemi je vyplácena měna dle výběru odesilatele a nabídky Western Union pro konkrétní stát: obvykle místní měna, americké dolary nebo eura. Příjemce ani odesilatel nepotřebuje bankovní účet. Pokud jsou peníze vypláceny v dolarech, je pro Vás výhodnější odesílat také dolary, protože ušetříte za směnu v aktuálním kurzu platném u Western Union. Ověřte si telefonicky předem, zda do Vámi vybraného státu je možné dolary odeslat. Odesilatel potřebuje k odeslání hotovosti platný doklad totožnosti (OP, pas, řidičský průkaz) a znát jméno příjemce a stát kde se právě nachází. Příjemce k vyzvednutí hotovosti potřebuje platný průkaz totožnosti (ne vždy) a znát jméno odesílatele, zemi odeslání, číslo převodu a částku k výplatě.

Naše adresa:
AKompas, Brno, Štefánikova 51 - vchod Šumavská.

Otevřeno pondělí - pátek: 10 - 12, 14 - 17 hod.
Mimo otevírací dobu otevřeno po tel. dohodě.

Další informace na tel: 732 744 679 nebo 541 236 975.

Aktuální ceník Western Union platný od 1.6.2018


Download PDFAKompas vstup
AKompas Brno vstup: Štefánikova 51, vchod z ulice Šumavská


AKompas Brno rychlá neúčelová americká nebankovní hypotéka - půjčka úvěr se zástavou nemovitosti bez registru, bez dokládání příjmu, bez poplatku před vyplacením úvěru s možností předčasného doplacení s úsporou
AKompas Brno střed nabídka pronájem levná kancelář dílna byt ateliér

AKompas Brno podnikatelský živnostenský úvěr bez registru
AKompas Brno podnikatelská živnostenská půjčka bez registru
AKompas Brno rychlá nebankovní půjčka, úvěr bez poplatků i se záznamem v registru
AKompas Brno Bike Rental ( bike rent ) půjčovna kol trekingová horská kola
AKompas Brno Western Union i v USD nebankovní převody peněz
AKompas Brno vstupenky - předprodej vstupenek po-so

Akce pro nezadané Brno zdarma - seznamovací výlety - seznamka

Začátek - váš začátek na internetu LINKOVNÍK - Katalog webových stránek Linkovník Zóna.cz - katalog stránek Toplink - katalog odkazů Zařizujeme dům - vše pro dům, zahradu a bydlení.
Polygrafická výroba   PC Opravna   Živá hudba Bolero   Inzerce BiL.cz

optimalizace PageRank.cz

TopList

NAVRCHOLU.czReklama AKompasu

Literární noviny

POLYGRAFIK CZ

AGIA.CZ

Reklama AKompasu


Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.comx

Zde nás najdete