AKompas Brno rychlé nebankovní půjčky úvěry bez poplatků, bez registru, bez zástavy pro zaměstnance, důchodce, podnikatele – OSVČ - živnostníky, s.r.o.

Neplaťte žádné poplatky a ani za volání! AKompas Brno nabízí rychlé nebankovní půjčky - úvěry zcela bez poplatků , bez registru , bez zástavy pro zaměstnance, důchodce, podnikatele (levné půjčky i bez příjmu jen na občanský průkaz (OP) i pro začínající OSVČ - živnostníky, s.r.o. , a.s. s IČ minimálně 6 měsíců, až 300 000kč až na 4 roky bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela). Peníze vyplácíme do 3 dnů převodem na Váš účet.

V AKompasu neplatíte ani žádné skryté poplatky (ne volání na 900... atd.) a výši úvěru, počet a výši splátek se dozvíte již z telefonátu s naším úvěrovým poradcem. Na podpis smlouvy o půjčce tak u nás jdete s tím, že podmínky půjčky znáte předem.

Půjčky, které nabízíme, jsou bez ručitele i bez jakékoliv zástavy.

Všechny naše úvěry umožňují přerušit splácení až na tři měsíce z důvodu:

1/ Pracovní neschopnosti

2/ Ztráty zaměstnání nebo poklesu výdělku u podnikatelů.

Kancelář máme jen v Brně- pro vyřízení půjčky je nutná osobní návštěva kanceláře v pracovní době
pondělí - pátek: 9.00 - 17.00 hod.

Veškeré informace o půjčkách poskytujeme pouze telefonicky nebo při osobní návštěvě AKompasu. Také na sepsání smlouvy o poskytnutí úvěru je nutné se telefonicky nebo osobně objednat. Pro bližší informace a domluvení schůzky volejte
pondělí - pátek: 9.00 - 17.00 hod.:

mobilní telefon: 732 744 679
nebo
pevnou linku: 541 236 975

Doporučení: Neplaťte za volání! Zašlete Váš tel. kontakt na email: akompas@akompas.cz, nebo v SMS na tel: 732 744 679 a náš úvěrový poradce Vás bude kontaktovat nejpozději za 12 hodin i o svátcích.

Naše adresa: AKompas, IČO: 72402369, Štefánikova 51
(vchod ul. Šumavská), 60200 Brno


Když pojedete ze zastávky Hlavní nádraží tramvají č. 1 směr Řečkovice, vystoupíte na 6. zastávce (zastávka Šumavská). Vrátíte se cca 50metrů po pravé straně zpět ve směru k Hlavnímu nádraží. Štefánikova 51 je rohový dům - vchod k nám je z ulice Šumavská (viz. fotka vstupu níže).

Pro vyřízení půjčky potřebujete (doneste jen originály, potřebné kopie si uděláme sami):

1) občanský průkaz (podmínkou pro poskytnutí půjčky je občanství ČR) nebo trvalý pobyt v České republice. Z kapacitních důvodů dočasně poskytujeme půjčky pouze osobám s bydlištěm, pracovištěm nebo sídlem podnikání v Brně a Jihomoravském kraji.

2) výpis bankovního účtu (stačí jednu stranu, kde je uvedené celé Vaše jméno a adresa). Pokud nemáte bankovní účet, založte si účet v jakékoliv bance a nám donesete smlouvu o založení účtu. Doporučení: Nový účet si založte ve Fio bance (www.fio.cz). Mají založení i vedení účtu zcela zdarma a mají pokladny! Vyplacený úvěr si tak můžete ihned vybrat na pokladně a nemusíte čekat na platební kartu jako např. u mBank. Při založení účtu musíte na účet vložit pouze 100kč.

3) Pokud jste zaměstnanec, tak buď potvrzení od zaměstnavatele mladší než 30 dnů o výši přijmu za poslední 3 měsíce (formulář pro zaměstnavatele dostanete zdarma v jakékoliv bance nebo od nás) nebo toto potvrzení můžete nahradit pracovní smlouvou, 3 výplatnicemi a 3 výpisy bankovního účtu s viditelnou mzdou (stačí i výpis nebo potvrzení z banky jen o posledních 3 platbách od zaměstnavatele, tj. nemusí být celé výpisy).
Pokud jste důchodce, doložíte aktuální důchodový výměr.
Pokud jste podnikatel, tak půjčky do 30 000 Kč jsou jen na občanský průkaz. U půjčky nad 30 000 Kč doložíte daňové přiznání za poslední dva roky orazítkované Finančním úřadem nebo ověřený opis daňového přiznání. Ověřený opis vystavuje Finanční úřad zdarma a dle dohody i na počkání.

Půjčky a úvěry nabízíme pro zaměstnance, starobním i invalidní důchodce, rentiéry, podnikatele - fyzické i právnické osoby (půjčky a úvěry pro OSVČ - tj. např. pro živnostníky, samostatné zemědělce, samostatně výdělečné umělce, soudní znalce, dále pro společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) a akciové společnosti ( a.s.)). Úvěry fyzickým osobám poskytujeme do 70 roků.

Více informací o našich půjčkách najdete ZDE:

AKompas vstup
AKompas Brno vstup: Štefánikova 51, vchod z ulice Šumavská


AKompas Brno rychlá neúčelová americká nebankovní hypotéka - půjčka úvěr se zástavou nemovitosti bez registru, bez dokládání příjmu, bez poplatku před vyplacením úvěru s možností předčasného doplacení s úsporou
AKompas Brno střed nabídka pronájem levná kancelář dílna byt ateliér

AKompas Brno podnikatelský živnostenský úvěr bez registru
AKompas Brno podnikatelská živnostenská půjčka bez registru
AKompas Brno rychlá nebankovní půjčka, úvěr bez poplatků i se záznamem v registru
AKompas Brno Bike Rental ( bike rent ) půjčovna kol trekingová horská kola
AKompas Brno Western Union i v USD nebankovní převody peněz
AKompas Brno vstupenky - předprodej vstupenek po-so

Akce pro nezadané Brno zdarma - seznamovací výlety - seznamka

Začátek - váš začátek na internetu LINKOVNÍK - Katalog webových stránek Linkovník Zóna.cz - katalog stránek Toplink - katalog odkazů Zařizujeme dům - vše pro dům, zahradu a bydlení.
Polygrafická výroba   PC Opravna   Živá hudba Bolero   Inzerce BiL.cz

optimalizace PageRank.cz

TopList

NAVRCHOLU.cz


e-mail: akompas@akompas.cz

Napište nám on-line

Základní údaje o AKompasu

AKompas nejsou podvody

Informace o zpracování osobních ůdajů


Western UNION
AKompas- PPL ParcelShop -
výdej a příjem balíků
a pobočka
Western Union
převody peněz.
Transakce i v USD
více...

nevinný bar

nevinný bar

hledame kytaristu

vstupenky