AKompas Brno bezhotovostní i hotovostní rychlá půjčka úvěr bez poplatku, bez registru, bez zástavy a po insolvenci pro podnikatele - živnostníky - právnické osoby

Neplaťte žádné poplatky a ani za volání! AKompas Brno nabízí bezhotovostní i hotovostní rychlou nebankovní půjčku - úvěr zcela bez poplatku , bez registru , bez zástavy pro podnikatele - živnostníky ( levná půjčka i bez příjmu jen na občanský průkaz (OP) i pro začínající OSVČ - živnostníky, s.r.o. , a.s. s IČ minimálně 3 měsíce, až 300 000 Kč až na 5 roků bez zástavy, bez ručitele, bez manželky - manžela). Nabízíme také půjčku a úvěr hotově na ruku i převodem na účet po insolvenci - po skončení insolvence, tj. půjčky a úvěry pro klienty s řádně ukončenou insolvencí. Námi nabízená podnikatelská živnostenská půjčka a úvěr Vám bude vyplacena do 24 hodin převodem na účet nebo ihned v hotovosti v naší kanceláři.

U nás se nesetkáte se žádnými skrytými poplatky! Bližší informace o úvěru se dozvíte ihned při tel. s naším úvěrovým poradcem nebo návštěvě AKompasu.

Půjčka, kterou nabízíme, je bez ručitele i bez jakékoliv zástavy.

Kancelář máme jen v Brně - pro vyřízení půjčky je nutná osobní návštěva kanceláře v pracovní době pondělí - pátek: 10 - 12, 14 - 17 hod. Mimo otevírací dobu otevřeno dle tel. dohody.

Veškeré informace o půjčce poskytujeme pouze telefonicky nebo při osobní návštěvě AKompasu. Také na sepsání smlouvy o poskytnutí úvěru je nutné se telefonicky nebo osobně objednat. Pro bližší informace a domluvení schůzky volejte

mobilní telefon: 732 744 679
(pondělí- pátek: 7- 21 hod., sobota- neděle bereme tel. dle časových možností), nebo
pevnou linku: 541 236 975

Doporučení: Neplaťte za volání! Zašlete Váš tel. kontakt na email: akompas@akompas.cz, nebo v SMS na tel: 732 744 679 a náš úvěrový poradce Vás bude ihned kontaktovat.

Naše adresa: AKompas, IČO: 72402369, Štefánikova 51
(vchod ul. Šumavská), 60200 Brno

Když pojedete ze zastávky Hlavní nádraží tramvají č. 1 směr Řečkovice, vystoupíte na 6. zastávce (zastávka Šumavská). Vrátíte se cca 50 metrů po pravé straně zpět ve směru k Hlavnímu nádraží. Štefánikova 51 je rohový dům - vchod k nám je z ulice Šumavská (viz. fotka vstupu níže).

Pro vyřízení půjčky potřebujete (doneste jen originály, potřebné kopie si uděláme sami):

1) Občanský průkaz (podmínkou pro poskytnutí půjčky je občanství ČR nebo trvalý pobyt v České republice). Pokud máte, vemte si i jeden s dalších dokladů totožnosti: řidičský průkaz, pas nebo rodný list. Pokud další doklad totožnosti nemáte, bude nám stačít i občanský průkaz. Z kapacitních důvodů dočasně poskytujeme půjčky pouze osobám s bydlištěm, pracovištěm nebo sídlem podnikání v Brně a Jihomoravském kraji.

2) Výpis bankovního účtu- u půjček do 50 000 Kč účet dokládat nemusíte- půjčka může být vyplacena i na účet jiné osoby. U půjček nad 50 000 Kč dokládáte pouze 1 stranu z posledního výpisu- stačí nám hlavička výpisu s Vašim jménem a číslem účtu. Pokud nemáte bankovní účet, založte si účet v jakékoliv bance a nám donesete smlouvu o založení účtu. Doporučení: Nový účet si založte ve Fio bance (www.fio.cz). Mají založení i vedení účtu zcela zdarma a mají pokladny! Vyplacený úvěr si tak můžete ihned vybrat na pokladně a nemusíte čekat na platební kartu jako např. u mBank. Při založení účtu musíte na účet vložit pouze 100 Kč.

3) Půjčky do 50 000 Kč jsou jen na občanský průkaz. U půjčky nad 50 000 Kč doložíte daňové přiznání za poslední dva roky orazítkované Finančním úřadem nebo ověřený opis daňového přiznání. Ověřený opis vystavuje Finanční úřad zdarma a dle dohody i na počkání.

Půjčku a úvěr nabízíme pro podnikatele - fyzické i právnické osoby ( půjčka a úvěr pro OSVČ - tj. např. pro živnostníky, samostatné zemědělce, samostatně výdělečné umělce, soudní znalce, dále pro společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) a akciové společnosti ( a.s.)). Úvěr fyzickým osobám poskytujeme do 85 roků.

Půjčku a úvěr nabízíme také pro zaměstnance, starobní i invalidní důchodce a rentiéry- informace k těmto půjčkám najdete ZDE:

Více informací o naší půjčce najdete ZDE:

AKompas vstup
AKompas Brno vstup: Štefánikova 51, vchod z ulice ŠumavskáAKompas Brno rychlá neúčelová americká nebankovní hypotéka - půjčka úvěr se zástavou nemovitosti bez registru, bez dokládání příjmu, bez poplatku před vyplacením úvěru s možností předčasného doplacení s úsporou
AKompas Brno střed nabídka pronájem levná kancelář dílna byt ateliér

AKompas Brno podnikatelský živnostenský úvěr bez registru
AKompas Brno podnikatelská živnostenská půjčka bez registru
AKompas Brno rychlá nebankovní půjčka, úvěr bez poplatků i se záznamem v registru
AKompas Brno Bike Rental ( bike rent ) půjčovna kol trekingová horská kola
AKompas Brno Western Union i v USD nebankovní převody peněz
AKompas Brno vstupenky - předprodej vstupenek po-so

Akce pro nezadané Brno zdarma - seznamovací výlety - seznamka

Začátek - váš začátek na internetu LINKOVNÍK - Katalog webových stránek Linkovník Zóna.cz - katalog stránek Toplink - katalog odkazů Zařizujeme dům - vše pro dům, zahradu a bydlení.
Polygrafická výroba   PC Opravna   Živá hudba Bolero   Inzerce BiL.cz

optimalizace PageRank.cz

TopList

NAVRCHOLU.cz
english version

e-mail: akompas@akompas.cz

Napište nám on-line

Základní údaje o AKompasu

AKompas nejsou podvody

Informace o zpracování osobních ůdajů


Western UNION
AKompas- PPL ParcelShop -
výdej a příjem balíků
a pobočka
Western Union
převody peněz.
Transakce i v USD
více...

nevinný bar

nevinný bar

hledame kytaristu

vstupenky