AKompas Brno - prodej medu s certifikátem kvality Český med a značkou Klasa

vcela

AKompas Brno nabízí prodej medu s certifikátem kvality Český med (více) a značkou kvality Klasa od společnosti Včelpo, spol. s r.o. ve sklenicích po 900g opatřené nálepkovou pečetí již od 116 kč / 1 sklenice.

Med květový pastový
Už jste vyzkoušeli med, který se výborně roztírá a přitom nestéká z namazaného krajíce? Pak to mohl být jedině med pastový. Pastový med, který vám nabízíme, se připravuje specifickou technologií z kvalitního květového řepkového medu. Je to velmi jemný - pastový medový krém, který vyniká lahodnou chutí a má trvale pastovitou konzistenci. Při šetrném zpracování zůstává plně zachován obsah jednoduchých cukrů, bílkovin, minerálů a vitamínů.
Cena: 130 Kč / sklenice 900 g

Med květový lesní
Med květový lesní má výraznou vůni a chuť, tmavší barvu. Na rozdíl od medu květového vydrží déle v tekutém stavu. Cení se především pro vyšší obsah stopových prvků, zejména železa a mědi. Med je vysoce energetická potravina, obsahující jednoduché, lehce stravitelné cukry, bílkoviny, minerální látky a vitamíny. Pro vysoký obsah jednoduchých cukrů je vhodný k rychlému posilnění organismu. Med jako potravina a dietetikum je svým způsobem nezastupitelný ve výživě zejména dětí, sportovců a rekonvalescentů. Jeho denní konzumace má velký význam i pro zdravého člověka.
Cena: 125 Kč / sklenice 900 g

Med květový
Med květový-nektarový bývá obecně světlejší a rychleji krystalizuje. Krystalizace medu je známkou vysoce kvalitního medu. Med je energetická potravina, obsahující jednoduché, lehce stravitelné cukry, bílkoviny, minerální látky a vitamíny. Pro vysoký obsah jednoduchých cukrů je vhodný k rychlému posilnění organismu. Med jako potravina a dietetikum je svým způsobem nezastupitelný ve výživě zejména dětí, sportovců a rekonvalescentů. Jeho denní konzumace má velký význam i pro zdravého člověka. Mezi květové medy patří mj. akátový, lipový, řepkový a slunečnicový.
Cena: 116 kč / sklenice 900 g

Med květový akátový
Med květový akátový má světlou barvu, velmi sladkou chuť (obsahuje více sacharózy než ostatní medy)a nekrystalizuje. Akátový med je energetická potravina,obsahující jednoduché, lehce stravitelné cukry, bílkoviny,minerální látky a vitamíny. Pro vysoký obsah jednoduchých cukrů je vhodný k rychlému posilnění organismu. Med jako potravina a dietetikum je svým způsobem nezastupitelný ve výživě zejména dětí,sportovců a rekonvalescentů. Jeho denní konzumace má velký význam i pro zdravého člověka.
Cena: 147 kč / sklenice 900 g

Med květový lipový
Med květový lipový vyniká specifickou chutí a vůní.Lipový med je energetická potravina, obsahující jednoduché,lehce stravitelné cukry, bílkoviny, minerální látky a vitamíny. Pro vysoký obsah jednoduchých cukrůje vhodný k rychlému posilnění organismu. Med jako potravina a dietetikum je svým způsobem nezastupitelný ve výživě zejména dětí, sportovců a rekonvalescentů.Jeho denní konzumace má velký význam i pro zdravého člověka.
Cena: 147 kč/ sklenice 900 g

Med květový slunečnicový
Med květový slunečnicový má výraznou žlutou barvu a rychleji krystalizuje. Krystalizace medu je známkou vysoce kvalitního medu. Slunečnicový med je energetická potravina, obsahující jednoduché, lehce stravitelné cukry, bílkoviny, minerální látky a vitamíny. Pro vysoký obsah jednoduchých cukrů je vhodný k rychlému posilnění organismu. Med jako potravina a dietetikum je svým způsobem nezastupitelný ve výživě zejména dětí, sportovců a rekonvalescentů. Jeho denní konzumace má velký význam i pro zdravého člověka.
Cena: 120 kč / sklenice 900 g


Ochranná známka Český med

Ochranná známka Český med je označení pro včelí med získaný společenstvím včely kraňské Apis mellifera carnica ze sesbíraných sladkých šťáv květů rostlin (nektar) nebo ze sekretů živých částí rostlin nebo na živých částech rostlin se vyskytujících (medovice) na území České republiky. Tento med je ovlivněn jak genotypem včely medonosné, tak složením flóry na území České republiky, a tím je dosaženo jeho jedinečného složení jak poměrem jednoduchých cukrů, tak obsahu pylových zrn a minerálních látek. Botanický původ medu tak silně ovlivňuje jeho organoleptické vlastnosti.

Jakost a znaky, které odlišují Český med od výrobků pocházejících z jiných oblastí, je dále dána zejména zpřísněnými požadavky na obsah vody (max. 18 % u všech druhů), hydroxymethylfurfuralu (max. 20 mg/kg u všech druhů) a sacharózy (max. 5 % u všech druhů medu).

Doplňující kritéria pro Český med jsou: geografický původ na území České republiky bez jakékoli příměsi jiného medu; medovicový med lze označit jako český, pokud vykazuje kladnou polarizaci před i po inverzi; minimální kontaminace včelích produktů chemickými látkami, tj. rezidui léčiv, zajištěná celorepublikovou organizací léčení včel s vyloučením antibiotik a sulfonamidů, produkční včelstva musejí být chována na území České republiky. Kvalita Českého medu a jeho specifický charakter jsou dány vysoce specifickou flórou a vegetací na území České republiky a diverzitou ekosystému, umožňující chov včel především mimo průmyslové oblasti.

Pro získávání a zpracování medu vyšší kvality, odpovídajícímu fyzikálními a chemickými požadavky normě č. ČSV 1/1999 ČESKÝ MED, jsou předepsány tyto zásady: do medu se nesmí při prvním vytáčení v sezóně dostat v nadměrném množství zimní zpracované cukerné zásoby, popřípadě v průběhu celé sezóny zbytky z podněcování včelstev cukrem v bezsnůškovém období; medné plásty se odebírají pouze s vyzrálým medem s obsahem vody pod 19 procent, tj. plásty u květových medů alespoň z jedné třetiny zavíčkované, u kterých při prudkém trhnutí nestříká sladina z nezavíčkovaných částí; při zpracování (ztekucování) medu neohřívat med na teplotu vyšší než 50 °C a ne déle než 24 hodin; obsah sacharózy u akátového medu se měří nejdříve po dvou měsících skladování při teplotě 18 – 22 °C.


AKompas Brno rychlá neúčelová americká nebankovní hypotéka - půjčka úvěr se zástavou nemovitosti bez registru, bez dokládání příjmu, bez poplatku před vyplacením úvěru s možností předčasného doplacení s úsporou
AKompas Brno střed nabídka pronájem levná kancelář dílna byt ateliér

AKompas Brno podnikatelský živnostenský úvěr bez registru
AKompas Brno podnikatelská živnostenská půjčka bez registru
AKompas Brno rychlá nebankovní půjčka, úvěr bez poplatků i se záznamem v registru
AKompas Brno Bike Rental ( bike rent ) půjčovna kol trekingová horská kola
AKompas Brno Western Union i v USD nebankovní převody peněz
AKompas Brno vstupenky - předprodej vstupenek po-so

Akce pro nezadané Brno zdarma - seznamovací výlety - seznamka

Začátek - váš začátek na internetu LINKOVNÍK - Katalog webových stránek Linkovník Zóna.cz - katalog stránek Toplink - katalog odkazů Zařizujeme dům - vše pro dům, zahradu a bydlení.
Polygrafická výroba   PC Opravna   Živá hudba Bolero   Inzerce BiL.cz

optimalizace PageRank.cz

TopList

NAVRCHOLU.cz


e-mail: akompas@akompas.cz

Napište nám on-line

Základní údaje o AKompasu


AKompas nejsou podvody

Informace o zpracování osobních ůdajů


Turistické známky
Turistické známkové místo


Western UNION
AKompas- PPL ParcelShop -
výdej a příjem balíků
a pobočka
Western Union
převody peněz.
Transakce i v USD
více...

vstupenky

nevinný bar

nevinný bar

hledame kytaristuOn-line prodej vstupenek
na akce v Rakousku, Maďarsku, Polsku,
Slovensku
a dalších zemích EU.

Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com