AKompas Brno levný pronájem byt 3+1 bez RK a i nebytové prostory bez realitky - obchod vinotéka kancelář dílna ateliér učebna

Majitel nabízí levný pronájem bytu 3+1 Brno-Židenice 9000+ ink. bez kauce, bez provize, bez realitní kanceláře přímo od majitele. V bytě koupelna s vanou, zdarma uzamykatelné parkování.

Majitel nabízí levný pronájem nebytových prostor - obchodu, vinotéky, vinárny, jednotlivé kanceláře i více kanceláří, dílny - dílen, ateliéru, učebny na rušné ulici v centru města u tramvajové zastávky s nevytíženější tramvajovou linkou v Brně č. 1 bez realitky ( bez RK ), bez kauce a bez provize. Parkování je zdarma přímo před vstupem do budovy.

V přízemí pronajímáme levně nebytové prostory vhodné např. pro obchod - např. obchod s oblečením - sekáč - second hand nebo outlet, obchod s vínem a vinotéku s konzumací v provozovně ( sociální zázemí dle norem) nebo i kancelář. Možnost zdarma letní zahrádky před obchodem + reklamní plochy na domě. Fotky provozovny najdete na našich stránkách:

https://akompas.cz/infinite/index.html

Dále v 1. poschodí nabízíme k pronájmu levné kanceláře, dílny, ateliér a učebnu. Vše Brno centrum na hlavní třídě s tramvajemi - 4. zastávka Šumavská z Moravského náměstí tramvají 1,6 směr Královo Pole = snadná navigace klientů. Před domem je parkování zdarma - značka bezplatného parkování přímo před vstupem do budovy. Místnosti v 1. poschodí jsou o celkové výměře 269 m2 - jednotlivé neprůchozí místnosti jsou již od 26 m2 a od

2808 Kč měsíčně + inkaso

Místnosti jsou vybaveny domácím telefonem s otvíráním vstupních dveří. V ceně nájmu je zdarma reklamní plocha na domě dobře viditelná z tramvají. Nájem je bez kauce, bez provize a přímo od majitele.

Prostory jsou vhodné např. pro kancelář ( bezpečnostní služba agentura , dispečink taxi taxislužby, autoškola, internetové obchody, fotoateliér, architektonický ateliér, studio, učebna atd. ) nebo dílnu s lehkou výrobou ( šicí dílna, kožedělná výroba, opravna oděvů obuvi, atd. ). Přístup do objektu je noostop.

Naše adresa: AKompas, Brno, Štefánikova 51
/ vchod ze Šumavské /, po - pá: 9-12, 14- 17.

Z Hlavního vlakového nádraží pojedete tramvají č.1 směr Řečkovice na 6. zastávku (Šumavská) a vrátíte se 50m zpět k nádraží.AKompas vstup
AKompas Brno vstup: Štefánikova 51, vchod z ulice ŠumavskáAKompas Brno rychlá neúčelová americká nebankovní hypotéka - půjčka úvěr se zástavou nemovitosti bez registru, bez dokládání příjmu, bez poplatku před vyplacením úvěru s možností předčasného doplacení s úsporou
AKompas Brno střed nabídka pronájem levná kancelář dílna byt ateliér

AKompas Brno podnikatelský živnostenský úvěr bez registru
AKompas Brno podnikatelská živnostenská půjčka bez registru
AKompas Brno rychlá nebankovní půjčka, úvěr bez poplatků i se záznamem v registru
AKompas Brno Bike Rental ( bike rent ) půjčovna kol trekingová horská kola
AKompas Brno Western Union i v USD nebankovní převody peněz
AKompas Brno vstupenky - předprodej vstupenek po-so

Akce pro nezadané Brno zdarma - seznamovací výlety - seznamka

Začátek - váš začátek na internetu LINKOVNÍK - Katalog webových stránek Linkovník Zóna.cz - katalog stránek Toplink - katalog odkazů Zařizujeme dům - vše pro dům, zahradu a bydlení.
Polygrafická výroba   PC Opravna   Živá hudba Bolero   Inzerce BiL.cz

optimalizace PageRank.cz

TopList

NAVRCHOLU.cz


e-mail: akompas@akompas.cz

Napište nám on-line

Základní údaje o AKompasu


AKompas nejsou podvody

Informace o zpracování osobních ůdajů


Western UNION
AKompas- pobočka
Western Union
převody peněz.
Transakce i v USD
více...

nevinný bar

nevinný bar

hledame kytaristu

vstupenky