AKompas nejsou podvody

Dobrý den,
jmenuji se Mgr. Petr Stojan (IČO: 29367191 + IČO: 72402369) a provozuji https://AKompas.cz a jsem i majitel ochranné známky AKompas®.

Chci se ohradit proti na internetu na několika místech uvedeným nepravdivým tvrzení o AKompasu, protože AKompas nejsou podvody. Internet má většinu pozitiv, ale mezi jeho negativa bohužel patří, že každý může každého pod rouškou anonymity beztrestně křivě obviňovat. Dle příspěvků na internetu často ani není jasné, čeho a koho by se tyto podvody měli týkat. AKompas poskytuje více služeb, ale u žádné služby nebyla ze strany zákazníků jediná stížnost, kterou by klienti zdělili mě nebo nebo orgánům státní správy.

AKompas.cz poskytuje tyto služby:

1) Půjčky, úvěry převodem na účet (jen Jihomoravský kraj) nebo v hotovosti (jen Brno): Před vyplacením půjčky klient nic neplatí, pokud úvěr není schválen, klient opět nic neplatí. Navíc půjčky pro zaměstnance a důchodce se řídí Zákonem o spotřebitelském úvěru, tj. i když jsou již peníze vyplaceny, klient může zdarma do 14 dnů odstoupit od smlouvy. Úroky platí jen za dny, které měl peníze k dispozici. Po celou dobu splácení může klient předčasně úvěr doplatit. Zaměstnanci a důchodci doplácí vždy jen zbytek jistiny = ne úroky. Podnikatelé ( OSVČ, živnostníci, a.s., s.r.o., atd. ) nemají úsporu při předčasném splacení, ale zase mají půjčku podstatně levnější, až 300 000kč až na 4 roky získají bez zástavy, bez ručitele, bez manželky manžela. Po celou dobu splácení má klient možnost platit splátky hotově v AKompasu pondělí - pátek: 9.00 - 17.00 hod. V AKompasu také může žádat o přerušení splácení až na 3 měsíce. O všech podmínkách a lhůtách je klient plně informován při podpisu smlouvy.

2) Mezinárodní i vnitrostátní převody peněz do 5 minut i v amerických dolarech s nižším poplatkem: jde o hotovostní převody peněz. Klient hotově peníze vloží v AKompasu a za 5 minut pondělí - pátek si je příjemce může vyzvednout v téměř kterémkoliv státu světa. Tato služba je spolehlivá stejně jako bankovní převod. Stejně jako u bankovních převodů i u této služby platí, že je bezpečná, pokud odesílatel může oprávněně důvěřovat příjemci peněz. Pokud zasílá peníze neznámé osobě, vystavuje se zbytečně riziku. Před odesláním peněz z AKompasu je klient dotázán, zda příjemce peněz zná = zda mu může důvěřovat. V případě záporné odpovědi, je klient poučen o možném riziku. Dokud peníze příjemce nevyzvedne, má odesilatel možnost se ztrátou pouze poplatku převod zrušit a peníze jsou mu v AKompasu vráceny.

3) Prodej vstupenek na kulturní a další akce většiny českých on-line sítí + akce v Rakousku a Německu, autobusové jízdenky, příjem inzerce - oproti hotovosti klient dostává jízdenky, vstupenky, je mu otištěna inzerce. Pokud se akce ruší, autobus nejede nebo inzerát není otištěn, klientovi jsou v AKompasu peníze vráceny

4) Půjčování kol, prodej medu, prodej turistických známek a suvenýrů, atd. Všechny služby jsou v hotovosti - reklamace žádné nejsou. V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností stačí, když mě prozvoníte na T: 732 744 679 a já Vám zavolám.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Stojan, AKompas

AKompas Brno vstup akompas
AKompas Brno vstup: Štefánikova 51, vchod z ulice ŠumavskáAKompas Brno rychlá neúčelová americká nebankovní hypotéka - půjčka úvěr se zástavou nemovitosti bez registru, bez dokládání příjmu, bez poplatku před vyplacením úvěru s možností předčasného doplacení s úsporou
AKompas Brno střed nabídka pronájem levná kancelář dílna byt ateliér

AKompas Brno podnikatelský živnostenský úvěr bez registru
AKompas Brno podnikatelská živnostenská půjčka bez registru
AKompas Brno rychlá nebankovní půjčka, úvěr bez poplatků i se záznamem v registru
AKompas Brno Bike Rental ( bike rent ) půjčovna kol trekingová horská kola
AKompas Brno Western Union i v USD nebankovní převody peněz
AKompas Brno vstupenky - předprodej vstupenek po-so

Akce pro nezadané Brno zdarma - seznamovací výlety - seznamka

Začátek - váš začátek na internetu LINKOVNÍK - Katalog webových stránek Linkovník Zóna.cz - katalog stránek Toplink - katalog odkazů Zařizujeme dům - vše pro dům, zahradu a bydlení.
Polygrafická výroba   PC Opravna   Živá hudba Bolero   Inzerce BiL.cz

optimalizace PageRank.cz

TopList

NAVRCHOLU.cz


e-mail: akompas@akompas.cz

Napište nám on-line

Základní údaje o AKompasu

AKompas nejsou podvody

Informace o zpracování osobních ůdajů


Znak Králova Pole

Western UNION
AKompas- PPL ParcelShop -
výdej a příjem balíků
a pobočka
Western Union
převody peněz.
Transakce i v USD
více...

vstupenky

nevinný bar

nevinný bar

hledame kytaristu

včelí med
AKompas Brno - prodej medu s certifikátem kvality Český med a značkou Klasa

Úplný kurzovní lístekOn-line prodej vstupenek na akce v Rakousku, Maďarsku, Polsku,
Slovensku a dalších zemích EU.
Více v odkazu vstupenky


Turistické známky - Hrad Špilberk
Turistické známkové místo

Turistické známky - Brno
Turistické známkové místo


Reklama AKompasu

Literární noviny

POLYGRAFIK CZ

AGIA.CZ

Reklama AKompasu


Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.comZde nás najdete